Szczęśliwa gwiazda

Tłumaczenie: Wiktoria Mejer
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Gwiazdy Romansu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The Texas Ranger
śledztwo, morderstwo, mafia, uczucie
Casthaluth

Marc Brannon prowadzi ważne i niebezpieczne śledztwo w sprawie morderstwa. Sprawa zatacza coraz szersze kręgi, narusza interesy mafii, a także wpływowych biznesmenów i polityków. Partnerką Marca z ramienia prokuratury zostaje jego była dziewczyna Josette. Przed laty ich znajomość zakończyła się wielkim skandalem, ale teraz muszą zapomnieć o wzajemnych urazach...

źródło opisu: Harlequin, 2007

źródło okładki: www.harlequin.pl

myślnik | 2013-04-05
Przeczytana: 2010 rok

Diana Palmer potrafi pobudzić zmysły,kobieta zna się na tym!Pomyślcie,pisać romanse np.z domieszką kryminału,coraz to nowe,to nie byle co.Pewnie powlekanie fabuły,to rzecz stała i niezmienna,ale liczą się emocje wywołane w trakcie,od zwykłego zaciekawienia nawet po palącą nudę.

Nie wiem jak się "dobrać" do tej książki...Jak dla MNIE za bardzo naiwna,że miałam ochotę kogoś zdzielić po głowie,albo Josette(jeny niewinność nie oznacza głupoty)albo Marca(facet,upokorzyłeś tą dziewczynę tyle razy,że przysłowie-miłość jest ślepa,pasuje jak ulał).

Pani prokurator i Strażnik w wojnie mafijnych i politycznych porachunków,próbują zakopać topór przeszłości i stworzyć coś więcej niż żar,niepewność i strach.

Strażnik Teksasu,którego nauczyłabym,że najpierw się myśli,a później kłapie jęzorem!

Pani prokurator,do której miałam ochotę krzyknąć - Hej Jose wskakuj do wozu,,spadamy stąd!:)

Grażyna | 2014-01-24
Przeczytana: 24 stycznia 2014

Książka zawiera dwa opowiadania:"Szczęśliwa gwiazda"
i "Niebezpieczna pomyłka".O ile pierwsze jest dobrym
romansem z niezłym wątkiem kryminalnym,o tyle drugie
jest beznadziejne.Dlatego tylko cztery "gwiazdki".

Paula | 2014-03-17
Przeczytana: 16 marca 2014

Naprawdę polecam książki tej autorki. Jeśli chcesz sięgnąć po coś lekkiego i przyjemnego po ciężkim dniu w pracy, a potem w domu z dziećmi... To jest coś idealnego

po-prostu-czytaj | 2013-09-01
Przeczytana: sierpień 2013

Diana Palmer to jedna z tych nielicznych pisarek, która z powodzeniem potrafi splatać ze sobą wątek miłosny z kryminalnym, nie tracąc przy tym spójności. Tak też jest w przypadku jej powieści „Szczęśliwa gwiazda". Fabuła nie jest zbyt skomplikowana, aczkolwiek momentami trzyma w napięciu.

Mówi się, że wspomnienia, czy chcemy tego czy nie i tak prędzej, czy później do nas wracają. Marc Brannon zostaje oddelegowany do poprowadzenia, wydawać by się mogło, standardowej sprawy o zabójstwo. Wydawać by się mogło, bo poszlaki prowadzą do historii z przed kilku lat, która odcisnęła na nim szczególne piętno, w sensie prywatnym, jak i zawodowym. Ponieważ historia dzieje się na granicy dwóch stanów, z ramienia prokuratury okręgowej, do sprawy zostaje przydzielona, jego była dziewczyna, a obecnie oficer śledczy, Josette. Rozpoczyna się walka z czasem, ludźmi i przede wszystkim z własnymi emocjami. Jak bohaterowie odnajdą się w nowej sytuacji, gdzie stawką jest ludzkie życie? Czy będą w stanie...

Karolina | 2013-04-08
Przeczytana: 06 kwietnia 2013

Romans z wplecionym we fabułe wątkiem kryminalnym :). Książka mi sie podobała :). Lekka i szybko się czyta :)

Kolejne połączenie książek już dawno wydanych-tym razem to:
-Żar południa
-Szczęśliwa gwiazda