Lucy w filmie

Cykl: To ja Lucy (tom 4)
Wydawnictwo: Akapit Press
Star Struck
Lucy, dziennik, pamiętnik

Cześć! Tu Lucy Jessica Hartley. Mam wam coś absolutnie mega ekscytującego do opowiedzenia! W moim mieście będą kręcić film i zamierzam wziąć udział w przesłuchaniach do niego. Rewelka, co? No, dobra, lecę, bo muszę zaprojektować sobie superkreację, w której będę się wyróżniać na ekranie. Trzymajcie za mnie kciuki, żeby zauważył mnie wspaniały gwiazdor filmowy, Daniel Blake! Poznaj...

Poznaj emocjonujące życie Lucy Jessiki Hartley, nastolatki, która jest prawie młodzieżą i musi stawić czoła wymagającym reżyserom, wpadkom kostiumologicznym i oszalałym na punkcie sławnych osobistości przyjaciółkom.

źródło opisu: [Akapit Press, 2007]

Monia0420 | 2014-08-08
Na półkach: Przeczytane, Pożyczone

W tej części Lucy zmaga się z przeciwnościami losu. Poznaje gwiazdy filmu, które na początku nie zwracają na nią uwagi. Dopiero kiedy talent Lucy zostaje wykorzystany wszyscy zaczynają doceniać młodą aktorkę.
Kolejne ciekawe przygody Lucy i jej przyjaciółek. Tą część jak i poprzednie przeczytałam z uśmiechem. Lekka książka na popołudnie.

Rudnicka | 2014-11-17
Przeczytana: 17 listopada 2014

To były moje pierwsze książki młodzieżowe, prawie wszystkie przeczytałam, polecam! :)

olinek5671 | 2015-01-18

chce ja jeszcze raz przecztytac jest swietna

Tinka006 | 2012-04-15
Przeczytana: 13 marca 2010

Było dużo nudnych scen.

Alisa_ Kk | 2011-06-30

Chwilami zabawna, czasami zaskakująca, ale każda z chwil jest tak samo ekscytująca. Tak jakby znaleźć pamiętnik jakiejś zwariowanej nastolatki i przeczytać od deski do deski. Bo tak właśnie czyta się tę książkę. A raczej całą serię. Polecam!

Martyna Kozieł | 2015-08-19

Książkę czytałam dosyć dawno, ale była to pierwsza seria, która mnie tak naprawdę wciągnęła. Sama interesuję się projektowaniem mody, więc wydarzenia z życia Lucy bardzo mi się podobały. Polecam dla młodszych dziewczynek 8-13 lat. :))

| 2010-10-15
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 2009 rok

Odkąd przeczytałam książki z tej serii zmieniłam swoje poglądy na świat i różne tym podobne. Jest to bardzo życiowa książka , to znaczy opisuje życie większości nastolatek. Bardzo mi się podobała.

stardoll | 2016-10-14

BEZNADZIEJA JUŻ PO 3 STRONACH JĄ ZAMKNĘŁAM I ODŁOŻYŁAM NA PÓŁKĘ! Beznadziejny sposób mówienia beznadziejna bohaterka,beznadziejna akcja i książka całą beznadziejna.Nie polecam NIKOMU!

| 2011-05-24
Przeczytana: 23 maja 2011

Super książka!!!Bardzo zaskakująca.O życiu przeciętnej (prawie) nastolaki.Może jak będe miała tyle lat co ona , za 3 lata będe miała te same problemy i rozwiazania.;)

Wiktoria | 2013-02-28
Przeczytana: 2012 rok

Ciekawa książka, chyba jedna z najciekawszych z tej serii. Chciałabym mieć tak zabawne przygody jak ona. Polecam ;)