W świecie samochodów /Opowieści z naklejkami

Wydawnictwo: Skrzat

W świecie samochodów to niezwykła opowieść o historii tych niesamowitych pojazdów, począwszy od powstania pierwszych lokomobili, a skończywszy na samochodach elektrycznych i hybrydowych. Kluczem do odnalezienia brakujących w każdej scenie elementów jest barwna i wciągająca fabuła, na podstawie której mały badacz szuka, odkrywa i poznaje fascynujące dzieje motoryzacji. Pomagają mu w tym szczegółowe ilustracje oraz krótkie, ale rzetelne opisy zamieszczone na marginesach. Dodatkowym atutem tego opracowania są znakomicie komponujące się z tłem przezroczyste naklejki, które przez możliwości wielokrotnego przyklejania pozwolą dziecku stworzyć własną, niepowtarzalną historię. Okładka: miękka, Rok wydania: 2008,

Shinsen8 | 2016-10-21
Na półkach