High School Musical. Księga quizów.

Wydawnictwo: Egmont Polska
5 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

W książce znajdziesz o wiele trudniejsze pytania, wymagające znajomości High School Musical i High School Musical 2. Ponadto dzięki testom osobowości HSM będziesz mieć okazję do lepszego poznania siebie! Dowiesz się wtedy: Czy jesteś szkolną gwiazdą jak Sharpay Czy osobą nieco nieśmiałą jak Gabriella Czy masz w sobie więcej ze sportowca jak Troy Czy bliżej ci do klasowego wesołka takiego jak Chad Szybko, wyciągaj długopis i zaznaczaj odpowiedzi!

źródło opisu: http://www.poczytaj.pl/120566?sesja=6825410155

źródło okładki: http://www.poczytaj.pl/120566?sesja=6825410155