O niej

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wiek męski". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: słowo/obraz terytoria

Kiedy piękna francuska gwiazda filmowa, po siedemnastu latach trudnego życia z polskim artystą, odchodzi, zdradzony mąż - jej mentor, ojciec jej jedynego dziecka, popełnia samobójstwo. Powieść zaczyna się, kiedy jest już po wszystkim. Między Paryżem a Warszawą zamyka się koło szaleństwa - prawda o miłosnej tragedii ożywa poprzez powieść wielowątkową, polemiczną w stosunku do literatury, do utkanej z mitów i legend polskiej historii.

źródło opisu: Wydawnictwo Słowo/Obraz Terytoria, 2004

źródło okładki: http://terytoria.com.pl