25 Lat Wielkiego Pontyfikatu

Wydawnictwo: Michalineum
83-7019-344-7
albumy
kamk

Wydawnictwo Michalineum wydało album pt. "25 Lat Wielkiego Pontyfikatu" z okazji 25. rocznicy wyboru naszego Rodaka Jana Pawła II na Stolicę Piotrową. Opublikowane zdjęcia, w wykonaniu Grzegorza Gałązki, ukazują Ojca Świętego podczas spotkań z dziećmi, młodzieżą, rodzinami i ludźmi w podeszłym wieku, podkreLlając w ten sposób fakt, że Papież jest blisko każdego człowieka i towarzyszy mu od jego narodzin aż po schyłek życia. Na łamach albumu swoimi głębokimi i ciekawymi refleksjami dzielą się: Prymas Polski kardynał Józef Glemp, Nuncjusz Apostolski w Polsce abp Józef Kowalczyk, Prefekt Kongregacji ds. Wychowania Katolickiego kardynał Zenon Grocholewski i metropolita wrocławski kardynał Henryk Gulbinowicz. Album jest w twardej oprawie z obwolutą, w formacie 24,5 x 31,8 cm, zawiera 160 stron.

źródło opisu: http://www.michalineum.pl/oferta.php?co=520&ro=

źródło okładki: http://www.michalineum.pl/oferta.php?co=520&ro=