Fatalna pomyłka

Wydawnictwo: Amber

W małym teksaskim miasteczku plotka zmienia każde wydarzenie w niebywałą sensację. zwłaszcza gdy dotyczy zaginięcia żonatego mężczyzny, żony miejscowego bankiera i pokaźnej kwoty. Susan Maddox jest załamana, jak załamana może być porzucona kobieta. I rozgoryczona: wszyscy wokoło ją właśnie winią za zniknięcie męża. A wkrótce oskarżają o morderstwo... Może wybór przystojnego szwagra na sojusznika nie jest najszczęśliwszy, tym bardziej że Susan nigdy nie zapomniała o namiętności, która ich dawniej łączyła. Tylko że nikomu innemu nie może zaufać. Nikt inny nie zdoła odzyskać informacji z dysku uszkodzonego komputera jej męża. I ochronić jej przed tajemniczym prześladowcą. zagadka, groźba, romans i problemy osobiste bohaterów rozpalają emocje i podsycają napięcie, gdy Susan i Luke składają w całość fragmenty układanki. Ale ktoś zrobi wszystko, żeby prawda nie wyszła na jaw. A Susan stoi mu na drodze.

betina360 | 2015-04-22
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 22 kwietnia 2015

Dobry i wciagajacy kryminal a pod koniec bardzo przyspiesza akcja. Susan po tym jak zaginal jej maz nie ma latwego zycia i wciaz jest o cos oskarzana. Ma tylko jednego sprzymierzenca ktoremu ufa i do ktorego z wzajemnoscia cos czuje brata swojego meza z ktorym gdy byli nastolatkami laczylo ich pierwsze uczucie ktore jest w nich do dzis.

Tara | 2012-10-08
Przeczytana: 08 października 2012

Świetny kryminał, który czytałam z zapartym tchem. Zwłaszcza ostatnie kartki.
Mąż Susan znika w niewyjaśnionych okolicznościach, razem ze swoją kochanką. Susan podejrzewa,że wygrzewa się gdzieś na plażach i w myślach morduje go na tysiąc sposobów. Mąż kochanki, próbuje utrzymywać bliższy kontakt z Susan, lecz nie wychodzi mu to. Kobieta jest zbyt mocno pochłonięta odkryciem co znajduje się na uszkodzonym dysku jej męża, wraz z jego bratem z którym kiedyś wiązało ją uczucie próbują rozwikłać tajemniczą zagadkę. Jednak okazuje się,że również jej życiu zagraża niebezpieczeństwo, ktoś chce ją zabić.
Świetnie opisana, ani przez chwilę nie miałam uczucia,że mnie nudzi.

Agnieszka | 2016-09-30
Dominika Stachowiak | 2016-08-20