Okładka książki Wiersze o nadziei miłości i wierze

Wiersze o nadziei miłości i wierze

Autor:
wydawnictwo
Wydawnictwo Łuk sp. z o.o.
83-87213-30-6
poezja
typ
papier
kamk
7,17 (12 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Fenomen poezji ks. Jana Twardowskiego nie znajduje porównania z żadnym innym zjawiskiem w literaturze współczesnej.
Powyższy, obszerny tom jego poezji zachwyci wszystkich swą mądrością i trafnością sądów, które wydają się bezbłędnie trafiać do każdego czytelnika.

źródło opisu: okładka

133. rocznica
  • Michael Robotham
    54. rocznica
    urodzin
    Serce ma swoje powody, których rozum nie ogarnia.
  • Ida Fink
    93. rocznica