Powiew wiosny

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Powiew wiosny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Akapit
83-85397-34-5
miłość
Marek

Wielowątkowa powieść, której bohaterka, należąca do angielskiej arystokracji, ucieka od swojego środowiska, znudzona pustką i beznadziejnością egzystencji. Na prowincji poznaje inny smak życia: otacza ją cudowna, nadmorska przyroda, obserwuje dramaty ludzkiego życia i bierze w nich udział. W dość niezwykłych okolicznościach poznaje wiejskiego nauczyciela, Dicka Greena, z którym połączy ją...

W dość niezwykłych okolicznościach poznaje wiejskiego nauczyciela, Dicka Greena, z którym połączy ją wielka miłość, przynosząca szczęście, ale i nie szczędząca bolesnych doświadczeń.

Zakończenie perypetii Julii Moore i Dicka Greena znajdzie Czytelnik w drugiej części, zatytułowanej "Cierniste róże".

źródło opisu: okładka

źródło okładki: własne