Piękna Elle

Wydawnictwo: Letter-Perfect International
Elle
83-901217-5-1
Marek

Znała tylko swoje imię- a jedynym celem jej życia stała się zemsta.Wychowana w domu dziecka, samotna i ambitna Elle za wszelką cenę pragnie odnaleźć mordercę matki.Piękna i błyskotliwie inteligentna dziewczyna wspina się na szczyty kariery. Zdobywa pieniądze i pozycję, zostaje właścicielką znanej na świecie spółki finansowej. Postanawia jednak poświęcić jedyną miłość swego życia, aby zniszczyć śmiertelnego wroga.

źródło opisu: okładka

wkwiatki | 2011-06-28
Przeczytana: 27 czerwca 2011

O matko. Takiej szmiry to ja jeszcze nie czytałam. Gniot. GNIOT. G- N- I- O- T. Ale wypadałoby rzeknąć coś więcej.

Fabuła. Czteroletnia dziewczynka została ciężko poraniona. Kiedy podrosła, postawiła sobie w życiu jeden cel: ZEMSTA. Ja cię kręcę i już wymiotuję- tak banalna akcja. No ale cóż, dajmy temu szansę- pomyślałam, zaczynając. Ale jak można czytać to dalej, wczuwając się, skoro ta cała Elle w żadnym razie nie jest taka, jak ją opisują. Bazując na opisach autorki, mam główną bohaterkę za zimną, wyrachowaną zołzę, a nie za łagodną, życzliwą, piękną kobietę sukcesu...

I dosyć irytujące było ciągłe powtarzanie „ból niemal fizyczny”. Mniej więcej: patrząc, jak cierpi, czuł ból niemal fizyczny. Albo: Był tak podniecony, że czuł ból niemal fizyczny. Bądź: Tak bardzo chciał jej dotknąć, że czuł ból niemal fizyczny i wiele innych. Początkowo mi się to podobało, ale za tysięcznym chyba razem załamałam się. A przede mną jeszcze ze 100 stron.

Jeszcze! Zapomniałabym o tak ważnej...

olinka220 | 2016-11-29
Na półkach: Rozrywka, Przeczytane