Pożegnanie Kamili

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Klub 13". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Party Girls. Nikki's Treasure Trail
83-237-1727-3
nastolatki
AmaranthGirl

Życie Kamili ma ulec znaczącej zmianie. Jej rodzina planuje przeprowadzkę. Kamila nie ma pojęcia, co ją czeka. I w takiej właśnie chwili, kiedy przyjaciółki są jej najbardziej potrzebne, zawodzą ją. Kamili marzy się sympatyczna impreza, która natychmiast poprawiłaby jej nastrój. Ale czy ktoś zachce się dla niej trudzić? Mało prawdopodobne...

źródło opisu: http://www.biblionetka.pl/book.aspx?id=37556

źródło okładki: http://images38.fotosik.pl/178/c75f1b969b6b4293.jpg

Kamilkaa21 | 2013-10-22
Na półkach: Przeczytane, 2000 któryś

hahaha książka z dzieciństwa :) przeczytana tylko dlatego że sama mam na imię Kamila - no i ciekawiło mnie czy coś będzie tam ze mną związanego :p hehehe już nie pamiętam dokładnie o co chodziło , ale z tego co pamiętam to książka w miarę dobra dla nastolatki :) fajne zagadki, rebusy, pożegnanie czyli impreza świetny pomysł, no i przyjaźń dziewczyn - ogólnie dosyć fajnie się czytało :)

Yuuki | 2011-12-11

Kamila musi wyjechać do Ameryki. Liczy na podporę przyjaciółek, ale właśnie wtedy ją zawadzają. Co ma zrobić?

Ginny | 2012-10-31

Świetna,jak dla nastolatek. Normalne codzienne przygody :)

Itak | 2016-10-21
Przeczytana: 07 listopada 2008