Niebezpieczny talizman

Tłumaczenie: Edyta Jaczewska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ksiązki Super". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Bad dreams
83-7245-953-3
taliznam, nastolatki
Irena

Mel to prawdziwy mól książkowy. Woli książki od ludzi i nie bardzo jej się podoba pomysł wychowawcy, który prosi, żeby zaopiekowała się nową koleżanką. Tym bardziej że Imogena jest dziwna. Na przykład wie, co się zdarzy w książce, zanim ją jeszcze przeczytała. I potrafi coś jeszcze. Coś zupełnie niezwykłego. I niepokojącego...

Lucann | 2014-04-23
Na półkach: Fantastyka, Przeczytane
Przeczytana: 23 lutego 2014
Marta | 2014-06-15
Przeczytana: 15 czerwca 2014

Książka może zachwyci 8 latkę. Dla niej będzie może trochę tajemnicza, ale tak naprawdę jest przewidywalna. Wątki nie są rozwinięte, a główna bohaterka tępa jak but. Myślałam, że to normalna książka dla młodzieży, bo po tym co przeczytałam z tyłu, wydała się interesująca.

krasnylud | 2015-06-14

Nie przerażająca, mało poruszająca (choć w sumie to straszne nie móc czytać). Takie nie wiadomo po co.

| 2012-10-21

Czytałam, gdy byłam mała... Powiem szczerze, że mnie bardzo zaciekawiła, ale jak teraz na to patrzę, to nie wiem jak mogło mi się podobać.

lola1351 | 2011-08-09
Przeczytana: 07 sierpnia 2011

Dobra książka, chodź trochę banalna. Liczyłam na jakąś super zagadkę a tu nuda...

Justi6 | 2012-06-13
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 14 czerwca 2012

Nuda i dno. Nie polecam tej książki.

Wiersz Biały | 2016-03-29
Jowita Rzajew | 2016-01-20