Stara chata i czarownica

Okładka książki Stara chata i czarownica Elżbieta Leszczyńska
Okładka książki Stara chata i czarownica
Elżbieta Leszczyńska Wydawnictwo: Skrzat literatura dziecięca
literatura dziecięca
Skrzat
2008-01-01
2008-01-01

Książka naprawdę zapowiadała się ciekawie. Ale tylko z opisu z tyłu. Jednak okazało się, że jest pisana nieprzyjemnym stylem, mnóstwo niepotrzebnych wątków i w ogóle nie było w niej nic porywające. Z ociąganiem przewracałam następną stronę i liczyłam na to, że coś mnie zaciekawi. Nic jednak takiego się nie stało. Książka nudna. Bardzo nudna.

Książka bardzo ciekawa, opowiada o dwójce dzieci: chłopcu Mikołaju i dziewczynce Madzi. Magda niedawno wprowadziła się do miasteczka. Gdy spotyka Mikołaja wie, że zdobyła nowego przyjaciela. Gdy dzieci poznają znaną wszystkim "czarownicę" nie są pewne czy można jej zaufać. Mikołaj rozumie mowę zwierząt, roślin i drzew prawdopodobnie dlatego, że prawie całe dnie spędza w lesie ze swoim przyjacielem niedźwiedziem. Los chciał, że przyjaciele muszą się w tym samym czasie zająć ciężko ranną suką z małymi pieskami. Magda nie może całego dnia spędzać w lesie bo musi chodzić do szkoły, lecz zaraz po skończonych lekcjach biegnie na spotkanie z Mikołajem. Jeśli chcesz znać odpowiedź na pytania:
Czy miejscowa czarownica Adriana pomoże dzieciom?
Dlaczego Mikołaj przebywa całe dnie w lesie?
Czy spełni się największe marzenie Magdy?
Jakie sekrety ukrywa czarownica przed dziećmi?
-koniecznie przeczytaj tą książkę. Polecam ją ze względu na to, że opowiada o pięknej przyjaźni ze zwierzętami i nie tylko.

Bardzo ciekawa i wzruszająca historia.

Bardzo ciekawa i wzruszająca historia.

Ta ksiazka jest super rewelacja normalnie najfajniejsza ksiazka jaka przeczytalam

Tak ciekawa historia została opisana w tak ciężki sposób :( Poruszająca, omawia wiele trudnych tematów, pełna ciepła, a czyta się "jak po grudzie" Szkoda :(

Książka dzieciństwa <3

Książka dzieciństwa <3

• Dla dzieci i młodzieży
  • Budzące miłe wspomnienia
  • Basia przeczytała z mamą
  • Przeczytane wcześniej

Dodaj cytat z książki Stara chata i czarownica