Po ciemnej stronie księżyca

Sherry

źródło opisu: http://www.skrzat.com.pl

źródło okładki: http://www.skrzat.com.pl

Azu | 2019-09-15

Wampiry energetyczne, temat ciekawy, inny od tradycyjnych krwiożerczych wampirów. Jednakże wykonanie jest słabe, po prostu słabe. Czytając odnoszę wrażenie że autorem jest licealista.

Dominika | 2018-11-10
Przeczytana: 2018 rok

Liczyłam na coś więcej, na coś lepszego... zawiodłam się.
Książka nie spełniła moich oczekiwań. Nie polecam.

Meggie95 | 2016-02-22
Przeczytana: 22 lutego 2016

Zachęcająca okładka, natomiast trudna do przełknięcia treść. Niestety.

emilka | 2016-01-25
Przeczytana: 25 stycznia 2016

w końcu coś niestandardowym standardowego-wampiry ale energetyczne,niespelniona milosc itp:)

katarzyn912 | 2015-10-13

Nic szczególnego. I nie rozumiem tytuły tam chyba nic o księżycu nie było. Okładka jest odrażająca i 25- latka spotyka się z facetem, z którym spotykała się jej matka. Nawet nie chce mi się pisać spójnej i opisowej recenzji, ta książka nie jest tego warta.

AdasL2002 | 2015-09-20
Przeczytana: 19 września 2015

Fajna książka polecam

Panna15 | 2015-02-13
Na półkach: Przeczytane, 2013 rok
Przeczytana: 25 maja 2013

Książka niebyt mi się spodobała. Wręcz jest trochę... dziwna? Szybko się ją czyta i na szczęście nie ma problemów z opisami. Polecam. :)

Pantera | 2015-01-22

"Po ciemnej stronie księżyca" to jedna z tych książek które mi się spodobały.. Magda przyjeżdża do Miasteczka, by zlikwidować mieszkanie matki, która zniknęła w tajemniczych okolicznościach. Dziewczyna nigdy nie była z nią specjalnie związana, bo matka porzuciła ją i brata, kiedy byli dziećmi. Zachowuje wobec rzeczywistości chłodny dystans. Ale nawet ona musi w końcu przyznać, że dzieje się coś dziwnego, a atmosfera wokół niej staje się duszna i nieprzyjazna. Co się dzieje? Dlaczego ktoś mnie prześladuje? – zadaje sobie pytania, a odpowiedzi szuka u przyjaciela matki, Mikołaja. On ich nie zna, ale wie, czym zajmowała się matka Magdy i jakie niebezpieczeństwo czai się w ciemnościach. Magda poznaje kolejne ogniwo ewolucji – wampiry – i musi podjąć decyzję, po której stanie stronie: ludzi czy bestii... Książkę czyta się lekko. Można polecić,dlatego POLECAM!! :3

Hmm..Myślałam że ta ksiązka będzie NUDNA ale tak nie było...Ciekawa polska wersja wampirów..Hmm..nie najgorsza. Jeżeli ktoś pragnie poznac polskie wampiry to polecam :)

Joanna | 2014-08-08
Przeczytana: 08 sierpnia 2014

Strasznie nudna jak dla mnie. Liczyłam na coś lepszego,ale się zawiodłam.