My rozdwojeni

Wydawnictwo: Twój Styl
7 (17 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Magdalena

Nina Andrycz - wybitna artystka, której znakomite kreacje aktorskie, entuzjastycznie przyjmowane przez publiczność i krytyków, weszły do historii teatru. Poetka, autorka tomików wierszy (...), cieszących się uznaniem czytelników. Jej debiut prozatorski - powieść "My rozdwojeni" - to książka o licznych wątkach autobiograficznych. Opowiada o autentycznych i fascynujących przeżyciach młodej...

Jej debiut prozatorski - powieść "My rozdwojeni" - to książka o licznych wątkach autobiograficznych. Opowiada o autentycznych i fascynujących przeżyciach młodej dziewczyny, najpierw studentki Szkoły Dramatycznej, a potem wschodzącej gwiazdy sceny.

Dramatyczna, trzymająca w napięciu akcja. Zakulisowe dramaty ludzkich ambicji i namiętności. Nieustająca walka o sukces - wspaniałe zwycięstwa i dotkliwe porażki. Pierwsza naiwność młodości i wyrafinowana obłuda. Wielka miłość i cyniczne zdrady. A wszystko to w niepowtarzalnej atmosferze Warszawy ostatnich lat międzywojnia.

źródło opisu: Opis z okładki

źródło okładki: żródło własne

Woody | 2018-01-19
Przeczytana: 02 lutego 2009

Bardzo ciekawa powieść Niny Andrycz. Na poły biograficzna, zaczerpnięta z życia. A życie miała pani Andrycz arcyciekawe!

alibro | 2018-01-01
Baltazaar | 2016-10-12