Potworologia

Monsterology
978-83-7167-673-4
Bestiariusz
GORMITI

Sensacja wydawnicza! Stworzenia uważane dotąd za legendarne istnieją naprawdę! Niezwykła księga autorstwa cenionego smokologa dra Ernesta Drake'a ujawniają prawdę o najsłynniejszych bestiach i potworach. Prezentowana pozycja jest jak dotąd najlepszym dostępnym na rynku kompendium wiedzy na ten temat. To opis obserwacji i odkryć dokonanych podczas wyprawy badawczej do najdalszych i najbardziej odludnych rejonów świata. Zawiera usystematyzowany przegląd niezwykłych zwierząt lądowych, wodnych i latających. Znajdziemy tu informacje dotyczące wielu słynnych stworzeń, takich jak yeti, gryfy, harpie, cyklopy, centaury, jednorożce czy chimery, a także próbki i znaleziska zebrane podczas wyprawy.Wiadomościom czysto naukowym towarzyszy mnóstwo praktycznych porad i wskazówek, bezcennych w przypadku spotkania z niebezpiecznymi, choć fascynującymi stworami.

darcixelo | 2016-11-21
Wewerka | 2016-04-30