Smokologia. Smok Mroźnik. Charakterystyka gatunku

Patrycja Zarawska
Debit
inne
Patrycja Zarawska

Zacząć należy od tego, iż mimo dość dużej grubości woluminu, stron książki jest raptem dwadzieścia parę. Zawierają nad wyraz szczegółową i przystępnie opisaną charakterystykę smoka wraz z licznymi ilustracjami. Młodzi smokolodzy znaleźć tam mogą cenne wskazówki dot. sposobów tropienia i obchodzenia się z tytułowym Mroźnikiem oraz podpowiedzi jak przetrwać w ekstremalnych...

• ~~~~📚Posiadane📚~~~~
  • Smoki.