Kosmos, gwiazdy i zakichani kosmici

Tłumaczenie: Małgorzata Fabianowska
Seria: Monstrrrualna Erudycja
Wydawnictwo: Egmont Polska
Space, Stars and Slimy Aliens
galaktyki, gwiazdy, komety
auraya89

Jeśli masz apetyt na monstrualną porcję galaktycznej wiedzy, czytaj i orbituj! Śmigaj od planety do planety na latającym spodku Aliena Zajobula i przekonaj się, które galaktyki uprawiają kanibalistyczne praktyki, pożerając się nawzajem! I dowiedz się, jak zostać zakręconym obserwatorem nieba. Kosmiczna kartoteka, galaktyczna saga w odcinkach, quizy wciągające jak czarne dziury oraz...

Kosmiczna kartoteka, galaktyczna saga w odcinkach, quizy wciągające jak czarne dziury oraz intrygujące demo-dane - to wszystko znajdziesz w nieziemskiej książce "Kosmos, gwiazdy i zakichani kosmici"! Zajmij pozycję - kurs na Monstrrrualną Erudycję!

źródło opisu: http://www.egmont.pl/

źródło okładki: http://www.egmont.pl/