Nasza wielka ucieczka

Tłumaczenie: Katarzyna Bogiel
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Przygody i Tajemnice". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
Kids on the run
978-83-7470-193-8
powieść,
hunter

W zasadzie to nikt z naszej klasy nie miał nigdy taty w więzieniu. Ja jestem pierwszy!" - tak stwierdza błyskotliwie Max. A wszystko zaczęło się, gdy ojciec Maxa stracił etatową pracę. I został kierowcą pewnego biznesmena. Wtedy też został stał się podejrzanym w aferze z kradzieżą diamentów, wyprowadzonym z domu w kajdankach. Po czym pojawili się tam podejrzani osobnicy, żądając wydania im jakiejś torby!

źródło opisu: C&T

madi16 | 2017-08-15
Przeczytana: 05 sierpnia 2017

Świetna książka, polecam każdemu :)