Wodne strachy

Drowning in Secrets
83-7470-014-9
wodne strachy
Mani

Chloe ma szesnaście lat i niewiele pamięta z dzieciństwa. Wie tylko, że mama utonęła, kiedy ona miała pięć lat. Teraz mieszka z ojcem i jego nową żoną, daleko od rodzinnego miasteczka mamy. Tam została Anna, siostra bliźniaczka mamy. A ojca nie można skłonić do zwierzeń.

Paulinkowa | 2014-06-12
Przeczytana: 12 czerwca 2014

Pustka.
Niepamięć o mamie dobija Chloe.
Musi się dowiedzieć jaka była jej mama.
Siostra mamy jest podobna do niej.
Dostała naszyjnik po mamie z jej imieniem.
Podarowano też kilka informacji o mamie od babci,cioci i mamy Dannego.
Danny bardzo spodobał się Chloe.
Chłopak podtrzymuje ją na duchu oraz pomaga w spawie mamy.
Co się stanie?
To już od was zależy czy przeczytacie tą książkę.
Polecam ~Paulina

nellanna | 2012-07-06
Przeczytana: 06 lipca 2012

Książka bardziej dla nastolatek, do nich wręcz adresowana. Czyta się łatwo lekko i przyjemnie. Bohaterowie i podłoże psychologiczne miarodajne.Jest tajemnica i pierwsze, młodzieńcze, trochę naiwne uczucie. Oraz zrównoważona akcja i jej powolne narastanie, staranne budowanie nastroju oraz punkt kulminacyjny. Wszystko klasycznie, przyzwoicie,na poziomie ale bez jakichś fajerwerków. Dobra na krótki urlop albo weekend, gdy nie będziemy mieli siły wyjść w upał z domu i znajdziemy jakiś chłodny kąt, gdzie będziemy mogli poczytać. Trochę jak powieści Nory Roberts w wersji dla nastolatek.

InnyŚwiat | 2014-08-25
Przeczytana: 24 sierpnia 2014

16-letnia Chloe nie wie co stało się z jej matką. Nie pamięta nic ze swojego dzieciństwa. Nie pamięta jak wyglądała jej matka. Ojciec też niewiele o niej mówi. Czy coś ukrywa? Dziewczyna w sumie nic nie wie o swojej rodzicielce. Zamierza to zmienić. Wybiera się do swojej ciotki (bliźniaczej siostry matki) i babci. Chce poznać tajemnicę, która kryje się za śmiercią matki. Ojciec mówi, że nie ma żadne tajemnicy. Że ona po prostu utonęła. Ale Chloe i tak wyjeżdża do swoich krewnych. Tam ma dziwne wrażenie deja vu. Kiedy widzi obraz swojej matki i ciotki próbuje odgadnąć, która z nich to jej matka. Myli się. Jest załamana. Czemu nie potrafiła rozpoznać swojej własnej mamy?

Tego samego dnia babcia dziwnie reaguje na spotkanie z nią. Najpierw myśli, że ona to Roz, a później, kiedy Chloe mówi jej kim jest, obwinia ją o śmierć matki... Czyli to jej wina... Ale jak to się stało?

Wkrótce dziewczyna dowiaduje się, że to nie jej wina. Jej matka sama się zabiła. Była chora. Kiedy dziewczyna...

Todesengel | 2011-04-22
Przeczytana: lipiec 2010

Po zobaczeniu tytułu tej książki pomyślałam, że to nudna opowieść o potworze, który żyje w wodzie. Po odwróceniu książki i przeczytaniu krótkiego opisu stwierdziłam, że historia jest niezwykła i jest w tym coś tajemniczego.

Warto przeczytać :)

Maria | 2014-06-26
Przeczytana: 30 sierpnia 2013

Ta książka bardzo mi się spodobała. Nie tak bardzo jak moje ulubione książka ale na tyle aby móc dać jej wysoką ocenę. Prawie do samego końca nie przypuszczałam, że takie będzie zakończenie (nie powiem jakie). Bardzo mnie ono zaskoczyło. Ta książka podsunęła mi pewien pomysł, który pragnę zrealizować w moim opowiadaniu o serialu Violetta, które umieszczam w internecie.

Gosia Idęspaćpa | 2010-11-25
Przeczytana: 25 listopada 2010

Wspaniała, na początku wydawało się, że nic nowego, ale potem zaczęła wciągać i nie mogłam się oderwać. :)

Deruska | 2012-07-14
Na półkach: Teraz czytam

Jak dla mnie książka niezbyt interesująca ale każdy ma inne gusta więc każdemu co innego pasuje;]

BezZnieczulenia | 2011-07-14
Przeczytana: 05 kwietnia 2009

KOCHAM TĘ KSIĄŻKĘ !!!!!!!!!!! POLECAM GORĄCO !!!!!

Sara Nowacka | 2016-10-10
magdalenes | 2016-07-21