Motyl z perłą

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ukłon w stronę cienia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Anta
838645525X
miłość, powieść, uczucia
Edyta

Czy fatalny traf jeszcze raz splącze losy łaknących i szukających się po świecie dawnych kochanków? Co jeszcze może się przydarzyć Annie Marii i Arturowi, Walterowi, Beriemu i innym postaciom "Ukłonu w stronę cienia", cyklu, który zaskarbił sobie sympatię tak wielu czytelników? "Motyl z perłą" niejednego z bohaterów pożegna, by przywitać innych...

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: wydawca

Agnieszka | 2013-06-28
Przeczytana: 28 czerwca 2013

Kto by pomyślał, że ja - największa przeciwniczka ckliwych romansów na świecie - tak bardzo rozkleję się przy serii sprzed kilkunastu lat. "Ukłon w stronę cienia" jest tak wzruszający, że nawet mnie spłynął musiało kilak łez. Świadomość utraconej na stale miłości, w którą niezachwianie wierzyło się całe życie jest - wybaczcie mi tę kiepską metaforę - niczym sztylet wbijający się boleśnie w serce. Ostatnia część - "Motyl z perłą" - wyciska łzy z nawet najbardziej twardych i oziębłych oczu.

xschills | 2015-08-16
Przeczytana: 16 sierpnia 2015

Tę książkę kupiłam w ciemno. Z początku bardzo mi się spodobała, jednak z czasem zaczęła nużyć. Po przeczytaniu stwierdzam, iż jest to książka bardzo melancholijna, o życiu zwykłej kobiety. Nie sięgaj po nią jeśli lubisz sensacje, zachęcam Cię do tego, jeśli chcesz się zrelaksować po ciężkim dniu.

justysiak | 2013-07-17
Przeczytana: 12 lipca 2013

Najfajniejsza z całej serii o Annie Marii. Polecam!

ANNA | 2015-11-17
Na półkach: Na półce, Przeczytane