Tajemnice zbrodni

Prószyński i S-ka
2011-01-18
2011-01-18
978-83-7648-583-6
zbrodnia zbrodnie policja sąd morderstwa Polska śledztwo

997 na papierze. Dobra książka

997 na papierze. Dobra książka

Polecam czyta się ekspresowo.

Polecam czyta się ekspresowo.

Opisy prawdziwych zbrodni, które nieraz jeżą włos na głowie. Kawał rzetelnej, dziennikarskiej roboty. Raczej nie do czytania przed snem, bo można mieć koszmary

Bardzo ciekawa, acz sucho napisana.

Bardzo ciekawa, acz sucho napisana.

Rozdziały są krótkie i treściwe, ale zostawiające pewien niedosyt. Nie słyszałam o żadnej z tych zbrodni, więc wiele zaskoczeń dla mnie, pomimo tego, że autorka nie buduje kryminalnego suspensu, dużo ujawniając już na samym początku.

Raporty z morderstw, które mniejszym lub większym echem przewinęły się przez polskie media. Ewa Ornacka skrzętnie zebrała je do kupy i tak oto powstała ta książka. Autorka przytacza w reportażach materiały policyjne, wywiady ze śledczymi, nie brakuje też opinii bliskich ofiar jak i sprawców. Niektóre morderstwa przedstwione w reportażu drastyczne, niektóre popełniane z błahych powodów ...

Niezłe, choć musiałem popijać wodą, bo od początku do końca same suche fakty.

Niezłe, choć musiałem popijać wodą, bo od początku do końca same suche fakty.

Dobre jak się nie słucha już podcastów kryminalnych, bo to po prostu zbiór opowiadań o różnych sprawach.

Trzynaście opisów okrutnych zbrodni, motywy działania zabójców i nieuchronność kar. Prawie o wszystkich już kiedyś czytałam lub słyszałam. Ciekawe, więc polecam!

Ciekawe sprawy, szkoda tylko, że prawdziwe.
Audiobook dobrze przeczytany

Ciekawe sprawy, szkoda tylko, że prawdziwe.
Audiobook dobrze przeczytany

• Audiobooki
  • Literatura faktu
  • True crime

Dodaj cytat z książki Tajemnice zbrodni