Pajęczyna strachu

Okładka książki Pajęczyna strachu Ewa Ornacka, Karolina Szymczyk-Majchrzak
Okładka książki Pajęczyna strachu
Ewa OrnackaKarolina Szymczyk-Majchrzak Wydawnictwo: XTEXT kryminał, sensacja, thriller
XTEXT
2021-09-14
2015-10-20

Przyjemna książka, wciągająca. Wróciłam do niej ponownie i myślę, że jeszcze ją zostawię do przeczytania.. na kiedyś tam :)

Wciągająca, poruszająca trudny, ale ważny temat - handel ludźmi i niewolnictwo XXI, czyli prostytucję. Nie jest przerażająca w opisach, niemniej jednak zwraca uwagę na problem.

Bardzo dobry kryminał.

Bardzo dobry kryminał.

Rewelacyjna książka! Wciągająca fabuła, czytelnik nie nudzi się nawet przez chwilę. Zabieram się za czytanie kolejnej książki tej autorki!

Tematyka wciągająca, ale wykonanie słabe. Całość bardzo chaotyczna, zbyt duża liczba wątków zmienianych często w dziwnych momentach, że czasem trudno się połapać, że czytamy już o innych bohaterach. A jeśli chodzi o treść, to ku przestrodze.

Książkę czyta się szybko i zaskakująco dobrze. Po krótce powiedziałabym, że to dobra książka o mafii, która pała się handlem ludźmi (konkretnie kobietami, które wiadomo jak mają dla nich pracując). Jest nutka romansu, niepewności i szczęśliwe zakończenie. Na pewno polecam do przeczytania.

Wysokie oceny???? Niestety mnie nie wciągnął temat. Może przedstawiony bardzo infantylnie. Zresztą tak ktoś napisał i popieram w pełni.🤔🤔

Bardzo dobra.
Akcji wystarczyłoby na kilka części.
Praktycznie od pierwszej do ostatniej strony coś się dzieje. Scenariusz na b. Dobry film.

Bardzo dobra.
Akcji wystarczyłoby na kilka części.

Dobry temat i potrzebna powieść, tyle że końcówka zbyt romansowa a dramat Beaty podsumowany kilkoma zdaniami.
Do tego infantylna, naiwna dyrektorka Domu Dziecka, taka poczciwa ciotka-idiotka.
Lekko zirytowana zakończyłam słuchanie i zaczęłam się zastanawiać, kiedy też któraś z osób obdarowanych pieniędzmi mafii zrobi jakieś głupstwo (dziecko coś powie, pani dyrektor po raz kolejny okaże się naiwna, rodzina Beaty wyda za dużo na raz) i zacznie się kolejny kryminał.

Dwie przyjaciółki, które przez czysty przypadek stają się świadakmi zbrodni. Jedna z nich zostaje złapana, druga ucieka z dużą ilością gotówki. Co zrobią bandyci, by odzyskać pieniądze? Czy przyjaciółki jeszcze się spotkają? Fajnie napisana fabuła, która przy okazji pokazuje jak wygląda świat kobiet zmuszanych do prostytucji. Polecam.

• Thriller/sensacja/kryminał

Dodaj cytat z książki Pajęczyna strachu