Niepokoje serca

Tłumaczenie: Agnieszka Bieniewska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kocha, Lubi, Szanuje...". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Polski Dom Wydawniczy
83-7043-051-1
Shirkus

Piętnastoletniej Lei świat wali się na głowę: jej rodzice się od siebie oddalają, nie może znaleźć wspólnego języka ze swoim bratem, który na dodatek potajemnie spotyka się z jej najlepszą przyjaciółką, a do tego uczucie samotności i bezsilności. Jak wielu w dzisiejszych czasach możemy spotkać nastolatków, którzy czują się bezwartościowi i niekochani… Nie chodzi mi tu tylko o miłość między chłopakiem a dziewczyną, ale i o rodzinie.

Agnieszka | 2015-09-13
BlueSugar | 2013-09-09