Otchłań zagłady

Wydawnictwo: Copernicus Corporation
Lone Wolf: The chasm of doom
fantasy,
hunter

Jesteś Samotnym Wilkiem - ostatnim z Lordów Kai. Na południu twojej ojczyzny rozciąga się bogata choć odległa prowincja górnicza Ruanon. Gdy nagle ustają regularne dostawy złota, Król wysyła patrol swojej najlepszej kawalerii, aby zbadał sprawę przypuszczalnego rabunku. Żołnierze nie wracają. W OTCHŁANI ZAGŁADY zostajesz wysłany w celu odzyskania zaginionego złota oraz znalezienia zabłąkanego patrolu. Lecz wkrótce odkrywasz, że jest to misja o poważnych konsekwencjach - stawką jest bowiem los twojego kraju!

Oli_10 | 2014-02-04
Toddziak | 2013-05-02