Lochy Torgaru

Cykl: Lone Wolf (tom 10)
Wydawnictwo: Copernicus Corporation
The Dungeons of Torgar

Twoje poszukiwania mitycznych Kamieni Wiedzy przywiodły cię do ponurej fortecy Torgar, twierdzy Mrocznych Władców. W Lochach Torgaru twoją misją jest wyrwanie ostatnich Kamieni Wiedzy ze szponów wrogiego Władcy Mroku - Gnaaga. Jednak bądź ostrożny! Każda strona książki stawia cię przed nowym i potencjalnie śmiercionośnym zadaniem. Uważaj, abyś nie zabłądził w czeluściach tej fantastycznej i przerażającej fortecy, poszukując swojego przeznaczenia… lub zagłady! Przygody Samotnego Wilka to wyjątkowa, interaktywna seria fantasy - każdy epizod może być rozgrywany oddzielnie. Możesz też połączyć je wszystkie, tworząc fantastyczną, epicką fabułę, gdzie Ty odegrasz główną rolę.

źródło opisu: Copernicus Corporation, 2013

źródło okładki: www.copcorp.pl