Zamek śmierci

Tłumaczenie: Katarzyna Dulas
Cykl: Lone Wolf (tom 7)
Wydawnictwo: Copernicus Corporation
Castle Death

Jesteś Samotnym Wilkiem, ostatnim z Mistrzów Kai Summerlundu. Poprzysiągłeś odbudować potęgę swego zakonu i teraz misja zaprowadzi cię do magicznego królestwa Dessi. Jest to kraina potężnych magów i niebezpiecznych bestii. Czarodzieje obiecali przyłączyć się do twojej sprawy, ale za sojusz żądają słonej ceny. Gdzieś w kazamatach ZAMKU ŚMIERCI ukryty został klucz do odzyskania mądrości...

Gdzieś w kazamatach ZAMKU ŚMIERCI ukryty został klucz do odzyskania mądrości przodków. Czy zdołasz go odnaleźć? A może, jak wielu innych śmiałków przed tobą, ulegniesz grozie, jaka zalęgła się w lochach pod fortecą?

SAMOTNY WILK to seria wciągających przygód, które można rozgrywać z osobna albo połączyć w jedną, wielką epicką serię.

źródło opisu: Copernicus Corporation, 2012

źródło okładki: Copernicus Corporation, 2012