Oo! kilka uwag na temat życia po obu stronach drzwi lodówki

Okładka książki Oo! kilka uwag na temat życia po obu stronach drzwi lodówki Robert Fulghum
Okładka książki Oo! kilka uwag na temat życia po obu stronach drzwi lodówki
Robert Fulghum Wydawnictwo: Amber publicystyka literacka, eseje
publicystyka literacka, eseje
Uh-oh
Amber
1997-01-01
1997-01-01
Agnieszka Jacewicz
listy

Kilka życiowych historii utrzymanych w filozofującym stylu wypowiedzi, mówiących o zwykłych chwilach codziennego dnia. Lekka, przyjemna i trafiająca do odbiorcy, czasem emocjonalna, dobrze napisana, uniwersalna i nieprzerwanie aktualna. Warto nad nią się na chwilę zatrzymać by wnieść z niej to, co ważne we własnym życiu- po to, by jeszcze bardziej tym życiem się umieć cieszyć.

Po 7 latach od ostatniej lektury ta książka wciąż daje dużo pozytywnej energii, uczy patrzeć na świat w sposób prosty, co pomaga poradzić sobie z częścią problemów, wynikających z zamiłowania do komplikowania spraw. To jest bardzo dobra pozycja do przeczytania w okresie jesienno-zimowym, choć najlepiej czyta się ją na wiosnę.

Bardzo przyjemny zbiór felietonów pewnego Pastora, który o wierze, religii czy Bogu nie pisze aż w tak ostentacyjny czy maniakalny sposób.
Przezabawne teksty, idzie się naprawdę uśmiać. I przede wszystkim daje dużo pozytywnego myślenia :).

To była druga książka tego autora po którą sięgnęłam. I nie zawiodłam się w prosty, a zarazem odkrywczy sposób pisze o normalnych ludziach i ich codziennym życiu. Najbardziej w tym zbiorze felietonów urzekło mnie pozytywne podejście autora do spraw często uważanych za prozaiczne.

• Świadomość
  • Ameryka Północna
  • Ulubione, mam do nich sentyment [x]
  • Literatura angielska
  • Lista życzeń
  • 2010 lub wcześniej [x]

Robert Fulghum Oo! kilka uwag na temat życia po obu stronach drzwi lodówki Zobacz więcej