Oo! kilka uwag na temat życia po obu stronach drzwi lodówki

Tłumaczenie: Agnieszka Jacewicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Poradniki - Jak Żyć Lepiej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Uh-oh
listy
Celaeno

Jest to niezwykły przewodnik po codzienności, zapis rozważań o zwykłych sprawach. W esejach Fulghum daje wyraz swej życiowej filozofii i stosunku do otaczającego świata. Nie zawiera typowych wskazówek, jak wszędzie dostrzegać pozytywne strony, uczy jednakże radości życia.

Pam | 2014-09-11
Przeczytana: 30 sierpnia 2014

Bardzo przyjemny zbiór felietonów pewnego Pastora, który o wierze, religii czy Bogu nie pisze aż w tak ostentacyjny czy maniakalny sposób.
Przezabawne teksty, idzie się naprawdę uśmiać. I przede wszystkim daje dużo pozytywnego myślenia :).

Darek | 2014-11-20
Przeczytana: 20 listopada 2014

Po 7 latach od ostatniej lektury ta książka wciąż daje dużo pozytywnej energii, uczy patrzeć na świat w sposób prosty, co pomaga poradzić sobie z częścią problemów, wynikających z zamiłowania do komplikowania spraw. To jest bardzo dobra pozycja do przeczytania w okresie jesienno-zimowym, choć najlepiej czyta się ją na wiosnę.

marzkaaa | 2012-03-30

To była druga książka tego autora po którą sięgnęłam. I nie zawiodłam się w prosty, a zarazem odkrywczy sposób pisze o normalnych ludziach i ich codziennym życiu. Najbardziej w tym zbiorze felietonów urzekło mnie pozytywne podejście autora do spraw często uważanych za prozaiczne.

tazi | 2015-03-22
Przeczytana: grudzień 2014

Kilka życiowych historii utrzymanych w filozofującym stylu wypowiedzi, mówiących o zwykłych chwilach codziennego dnia. Lekka, przyjemna i trafiająca do odbiorcy, czasem emocjonalna, dobrze napisana, uniwersalna i nieprzerwanie aktualna. Warto nad nią się na chwilę zatrzymać by wnieść z niej to, co ważne we własnym życiu- po to, by jeszcze bardziej tym życiem się umieć cieszyć.

Ewa Geris | 2015-11-24
Sanoja | 2015-01-31