Sekrety

Wydawnictwo: Muza
978-83-7495-378-8
sekrety
adorable

Sekrety to pasjonująca lektura. Pierwszy tego rodzaju, dowcipny zbiór wypowiedzi na te same tematy trzech przyjaciółek w wieku 30, 40 i 50 lat. Autorki są znanymi osobami, które postanowiły razem stworzyć swoistą opowieść o tym, co myślą współczesne dziewczyny i ich matki. Książka składa się z czterdziestu sześciu ciekawych osobistych zwierzeń kobiet w różnym wieku. Na każde hasło, trzy różne wypowiedzi.

skarbka78 | 2015-10-16
Na półkach: 2015, Przeczytane, Polskie
Przeczytana: 16 października 2015

"Sekrety" to lekkie, łatwe i przyjemne "czytadełko". Składają się na nie luźne wypowiedzi autorek na takie hasła jak: abstynent, apartamentowiec, artysta, babcia; bale, balangi, bankiety; BBF (bardzo bogaty facet), bielizna, byłe żony, ciąża, ciuchy, damski bokser, diety, elegancja, feministka, fitness, geje, gosposia, gotowanie, inteligencja, kac, kariera; kochanek, kochanka; kosmetyki, kwestia łazienki, małe dzieci, marzenie, matka, matura, narzeczony, operacje plastyczne, pieniądze; pies i kot; polowanie na męża, przyjaciółka, rozwód, samochód, styliści, sylwester, ślub, święta, telewizja, wakacje, zakupy, zazdrość, zdrada. Całość tworzy zbiór własnych doświadczeń życiowych pań oraz ich przyjaciółek, wspomnień, plotek i anegdot, słowem taka "Encyklopedia wiedzy próżniaczej".

Ameliuszka | 2015-03-14

Lekka książka podzielona na krótkie historie, każda opowiedziana przez 3 Panie Autorki po kolei, każdy rozdział to inna literka,na którą opowiadana jest story,np. a jak alkohol, s jak sex, z jak zakupy. Szybko i przyjemnie się czyta- polecam, a Pani Hanna Bakuła jest the best!

adorable | 2010-09-17

Książka, która wspaniale poprawia humor. Czyta się ją szybko i przyjemnie :)

Ina1973 | 2011-07-29
Przeczytana: 26 lipca 2011

Zbiór felietonów 3 pań (najlepsze felietony są autorstwa H.Bakuły).Mamy okazję poznać trochę bliżej Annę Ibisz,ale liczyłam,że napisze coś więcej o swoim ex-mężu Krzysztofie.W niektórych felietonach pokazuje się jako "fajna babka" ale zaraz w następnych-jako nudziara (np.nie pije alkoholu bo dieta,łazienka zawalona kosmetykami jak mała drogeria,szafy zawalone ciuchami no i "kwoczy nad dziećmi").Natomiast o trzeciej z pań-Annie Klarze Majewskiej wcześniej nie słyszałam.

Anna Maria | 2014-01-06
Przeczytana: grudzień 2013

Książkę czyta się ogólnie szybko, lekko i przyjemnie. Czasem denerwuje, czasem rozbawi, czasem może wzruszy... Generalnie nie zaliczam jej do ambitnych pozycji, albo takich, które warto czy z jakichś względów należy przeczytać. Zwykłe czytadełko, równie szybko jak się ją czyta, to się i zapomina.

Fragile | 2011-11-04

w sumie nic odkrywczego....

mariola | 2016-10-02
Anna | 2016-06-12