Magia marzeń

Wydawnictwo: Em
Dream weavers
powieść
hunter

Kiedy Rose Jefferson wychodzi za wymarzonego mężczyznę jest najszczęśliwszą kobietą na świecie. Związek ten kończy się jednak zdradą i odtąd żadna miłość nie będzie już ważna. Ta gorzka lekcja sprawia, że Rose poświęca się wyłącznie pracy i wkrótce staje się "żelazną damą" finansowego imperium. Syn Rose, Steven Talbot, ma dwie namiętności: obsesyjną miłość do pieniędzy oraz nieodpartą...

Syn Rose, Steven Talbot, ma dwie namiętności: obsesyjną miłość do pieniędzy oraz nieodpartą potrzebę zadawania cierpienia tym, którzy go kochają.
Córka Rose, Casandra, pozbawiona przez chciwość i ambicje Stevena praw do wielkiego majątku matki, gotowa jest poświęcić wszystko, aby spełniło się długo pielęgnowane marzenie o zemście.

Od tej opowieści o szalonych pragnieniach, wielkiej miłości, złudnych ambicjach, snach o potędze i zwodniczych marzeniach trudno jest się oderwać.

Wydawnictwo EM

marianka | 2017-02-05