Umrzeć przed świtem

Amber
kryminał, sensacja, thriller
83-7245-944-4
powieść

Książka ta przeleżała na mojek Polce chyba z 4 lata, i cieszę sie, ze w końcu po nią sięgnęłam ... jest to wciągający trihller polityczny, który już od pierwszych stron naprawdę mnie pochłonął , mino iż noe jestem wielką zwilenniczką tego gatunku... fajna fabuła, szybka akcja i zakończenie które choć w części mnie zaskoczyło ... polecam

• Sensacja
  • Political Fiction
  • Literatura amerykańska
  • Sensacja/Thriller
  • W BBTK
  • Kryminał, Thriller, Sensacja
  • B.M. Filia nr 1

Dodaj cytat z książki Umrzeć przed świtem