Nieczynny

2003-01-01
2003-01-01
56 min.
83-86735-92-9

Widać, jak wewnętrzna tama pęka i podmiot liryczny pyta: ,,którędy uszło życie? Którędy, pytam?". Nazwij to kryzysem wieku średniego, nazwij to prześwitem prawdy o pierwotnym rzuceniu, nazwij to jak chcesz.

Rzadka sytuacja - przeczytałam, prawie zapomniałam...

Rzadka sytuacja - przeczytałam, prawie zapomniałam...

Pięć gwiazdek w tym przypadku wcale nie oznacza, że ten tomik jest "przeciętny"! Po prostu jakoś do mnie nie trafił. Nie mogę dać sześciu gwiazdek, bo nie uważam, że jest "dobry". Ani dobry, ani zły, ani przeciętny. Chyba się nie znam.

"Wstydzę się. Okropnie.
Wyłącz mnie. Połącz mnie
z niebytem. Byłem złem
i mitem. Wyłącznie."
genialne, po prostu genialne.

"Wstydzę się. Okropnie.
Wyłącz mnie. Połącz mnie
z niebytem. Byłem złem
i mitem. Wyłącznie."
genialne, po prostu genialne.

Wyłącz mnie, wyłącz mnie.
tego chce, wyłącznie. (...)

Wyłącz mnie, wyłącz mnie.
tego chce, wyłącznie. (...)

Ex-Korektor z TP bywał w lepszych stanach

Ex-Korektor z TP bywał w lepszych stanach