Gwiezdny dom

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ku Gwiazdom". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Phantom Press
kulozik, harrison, totalitaryzm, kosmos
plast

Cykl "Ku Gwiazdom" to trzy tomy porywającej epiki, która wyszła spod pióra jednego z najbardziej poczytnych pisarzy SF. Jest to pasjonująca opowieść, w której ludzie walczą o wolność, godność i panowanie nad gwiazdami. W części trzeciej pt. "Wygnanie" autor wieńczy wątki pierwszych dwóch książek tego cyklu. Powracamy na Ziemię, by razem z bohaterami uczestniczyć w decydujących wydarzeniach,...

W części trzeciej pt. "Wygnanie" autor wieńczy wątki pierwszych dwóch książek tego cyklu. Powracamy na Ziemię, by razem z bohaterami uczestniczyć w decydujących wydarzeniach, które być może zdecydują o przyszłości planety i całej ludzkości.

Sławomir | 2016-10-29
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 29 października 2016

Ostatnia i najbardziej dynamiczna część cyklu "Ku Gwiazdom". Bardzo fajnie się czytało i już z większym zainteresowaniem. Nie była tak bardzo przewidywalna jak poprzednie części no i wszystko bardziej gęsto się działo. Podobało mi się bardzo.

Andi | 2014-07-28
Przeczytana: 28 lipca 2014

Po próbie czytania paru pozycji dla "nastoletnich czytelniczek", sprawiło mi dużą przyjemność przeczytanie książki s-f w starym stylu.
Dla tych co lubią klasykę.
Tom 3 cyklu "Ku gwiazdom".

książek: 1988
Jahty | 2011-10-22