Don Wollheim proponuje 1987

Okładka książki Don Wollheim proponuje 1987 Pat Cadigan, Doris Egan, Suzette Haden Elgin, Damon Knight, Tanith Lee, Jerry Meredith, Lucius Shepard, Robert Silverberg, D.E. Smirl, Howard Waldrop, Donald Allen Wollheim, Roger Zelazny
Okładka książki Don Wollheim proponuje 1987
Pat CadiganDoris Egan Wydawnictwo: ALFA Cykl: Don Wollheim proponuje (tom 3) fantasy, science fiction
Don Wollheim proponuje (tom 3)
The 1987 annual world’s best SF
ALFA
1987-01-01
1987-01-01
1987-06-01

Okładka książki Don Wollheim proponuje 1985 Octavia E. Butler, Stephen R. Donaldson, George Alec Effinger, Tanith Lee, Lucius Shepard, John Varley, Ian Watson, Connie Willis, Donald Allen Wollheim
Don Wollheim p... Octavia E. Butler, ...
Okładka książki Rakietowe dzieci. Antologia science fiction. Poul Anderson, Jerome Bixby, Ray Bradbury, Wiktor Bukato, Mark Clifton, Gardner Raymond Dozois, Fritz Leiber, Frederik Pohl, Theodore Sturgeon
Rakietowe dzie... Poul Anderson, Jero...
Okładka książki Droga Do Science Fiction. Od Wellsa Do Heinleina Isaac Asimov, Edgar Rice Burroughs, Aldous Huxley, Murray Leinster, Jack London, H.P. Lovecraft, Lester del Rey, Olaf Stapledon, Herbert George Wells, Jack Williamson, Alfred Elton van Vogt
Droga Do Scien... Isaac Asimov, Edgar...

Dużo fajnych pomysłów, choć nie wszystkie opowiadania na równym poziomie.

Dużo fajnych pomysłów, choć nie wszystkie opowiadania na równym poziomie.

Przy większości tekstów zaczynała mnie ogarniać lekka nuda. Te kilka perełek w moich oczach nie ratuje zbioru na tyle, by sięgnąć po kolejne antologie z tej samej stajni, póki jest lepsza fantastyka do poczytania.

Wszystkie zebrane przez niego opowiadania potwierdzały tylko, dlaczego tak lubię czytać SF. Znakomici pisarze i wizjonerzy. Wprawdzie nie wszyscy muszą lubić to co inni, jednak dla mnie to klasyka :-)

• Science Fiction
  • Mam