Psychologia

Tłumaczenie: Mariola Bardziejewska
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Psychology
psychologia

Książka wprowadza czytelnika w wiele tematów i zagadnień, które odegrały istotną rolę w rozwoju psychologii i mają kluczowe znaczenie dla tej dziedziny wiedzy. Książka może służyć studentom pierwszych lat psychologii, pedagogiki oraz pokrewnych kierunków, jak i każdemu chcącemu usystematyzować i pogłębić swoje wiadomości w tym zakresie

To jedyna książka z psychologii, jaką należy mieć w swojej kolekcji książek prywatnych.

To jedyna książka z psychologii, jaką należy mieć w swojej kolekcji książek zawodowych, jeśli jest się psychologiem, psychoterapeutą, psychiatrą, a nawet socjologiem.

Inne książki na pewno zaburzają wiedzę, naukę, zawód, życie, rozum, wszystko 100% gruz, jeśli korzysta się z innych książek jakichkolwiek w dziedzinach i zagadnieniach opisanych w tej jednej wystarczająco, by nie musieć sięgać po żadne 100% inne, chrońcie bogowie teraz i zawsze i wiecznie. Oczywiste. AmenDS`.

Jeśli jakikolwiek psycholog, psychiatra, psychoterapeuta, inna osoba dowolna zajmująca się zagadnieniami zawodowymi dotyka jakieś książki inne, niż ta, żeby realizować zawód, naukę i wiedzę w tematach dziedzinowych – należy uciekać i unikać, bo na pewno śmierć i zagłada gwarantowana 100%. Oczywistości.

Jedyna książka dla każdego i dla zawodowców. Inne na śmietnik w celu ochrony ludzi i życia i umysłów i świata całego razem...

książek: 2083
Czarnoskrzydła | 2015-03-04
Na półkach: Przeczytane, STUDIA
Przeczytana: 04 marca 2015

książka napisana prosto i przyjemnie dla kogoś kto nie ma przygotowania psychologicznego. zrozumiała i idealna dla kogoś zaczynającego przygodę z psychologią

Kaga | 2014-10-02
Przeczytana: 02 października 2014

Doskonały wstęp do psychologii dla wszystkich zainteresowanych, nie skupiający się na jednym zagadnieniu, ale szeroko omawiający wszystko, będąc swoistym wstępem. Wprowadza, rozwiewa wątpliwości, przyjemnie pokazuje, co i jak. Pozycja jest na prawdę interesująca i godna polecenia.

Przy okazji - pozycja ta również sprawia, że gro osób, widząc ją w naszych dłoniach, nagle zaczyna nas omijać szerokim łukiem. Czyżby czytanie o psychologi świadczyło o zainteresowaniach maniakalnych...?

MetalAngel | 2015-03-29

Psychologia w pigułce. Dużo ciekawych i przydatnych informacji o nas samych i nie tylko. Skomplikowane pojęcia zostały wytłumaczone w przystępny dla czytelnika sposób . Pozycja którą oceniam na duży plus i polecam osobą interesującym się tematem.

kawa_arabska | 2014-09-22
Przeczytana: 21 września 2014

Kompendium obecnego stanu wiedzy na temat psychologii. Jednym słowem psychologia w pigułce. Ciekawa książka, ale dla interesujących się tym tematem.

pwozny | 2017-11-01
Na półkach: PSYCHOLOGIA, Przeczytane
Przeczytana: wrzesień 2017

Jak dla mnie pisana ciężkim językiem, z drugiej strony mały gabaryt karze mi powiedzieć, że czytałem ją w pracy w chwili wolnej.

Justyna | 2017-04-23

Warto