Psychologia

Tłumaczenie: Mariola Bardziejewska
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Psychology
psychologia

Książka wprowadza czytelnika w wiele tematów i zagadnień, które odegrały istotną rolę w rozwoju psychologii i mają kluczowe znaczenie dla tej dziedziny wiedzy. Książka może służyć studentom pierwszych lat psychologii, pedagogiki oraz pokrewnych kierunków, jak i każdemu chcącemu usystematyzować i pogłębić swoje wiadomości w tym zakresie

książek: 1905
Czarnoskrzydła | 2015-03-04
Na półkach: STUDIA, Przeczytane
Przeczytana: 04 marca 2015

książka napisana prosto i przyjemnie dla kogoś kto nie ma przygotowania psychologicznego. zrozumiała i idealna dla kogoś zaczynającego przygodę z psychologią

Kaga | 2014-10-02
Przeczytana: 02 października 2014

Doskonały wstęp do psychologii dla wszystkich zainteresowanych, nie skupiający się na jednym zagadnieniu, ale szeroko omawiający wszystko, będąc swoistym wstępem. Wprowadza, rozwiewa wątpliwości, przyjemnie pokazuje, co i jak. Pozycja jest na prawdę interesująca i godna polecenia.

Przy okazji - pozycja ta również sprawia, że gro osób, widząc ją w naszych dłoniach, nagle zaczyna nas omijać szerokim łukiem. Czyżby czytanie o psychologi świadczyło o zainteresowaniach maniakalnych...?

MetalAngel | 2015-03-29

Psychologia w pigułce. Dużo ciekawych i przydatnych informacji o nas samych i nie tylko. Skomplikowane pojęcia zostały wytłumaczone w przystępny dla czytelnika sposób . Pozycja którą oceniam na duży plus i polecam osobą interesującym się tematem.

kawa_arabska | 2014-09-22
Przeczytana: 21 września 2014

Kompendium obecnego stanu wiedzy na temat psychologii. Jednym słowem psychologia w pigułce. Ciekawa książka, ale dla interesujących się tym tematem.

Julia Szczepańska | 2016-10-29
Przeczytana: listopad 2016