Kubański kontrakt

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harry Shulz". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Varia-APD
Harry Shulz
hunter

Każdy mężczyzna po przekroczeniu pewnego wieku pragnie spokoju i stabilizacji. Harry Shulz, najlepszy płatny morderca na świecie odłożywszy pewną sumkę pieniędzy na koncie, chciałby też osiągnąć taką stabilizację. Niestety! Przewrót polityczny w pewnym państwie, oszustwo banku i strata zainwestowanych pieniędzy powodują bankructwo przedwczesnego emeryta. Staje się to tragedią dla niego,...

Niestety! Przewrót polityczny w pewnym państwie, oszustwo banku i strata zainwestowanych pieniędzy powodują bankructwo przedwczesnego emeryta. Staje się to tragedią dla niego, radością zaś dla czytelników. I tak Harry Shulz przyjmuje nowy kontrakt, organizuje grupę zawodowych morderców, podejmuje walkę ze służbami specjalnymi.

Nowa książka Serge'a Jacquemarda z naszym ulubionym płatnym mordercą, Harrym Shulzem, zachwyca i szokuje - jest po prostu wspaniała.

[Varia-APD, Warszawa 1994]

źródło okładki: Własne