Śmierć idzie za nim krok w krok

Tłumaczenie: Marek Nowak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harry Shulz". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
A chaque pas, un assassinat
83-87498-48-3
Harry Shulz
hunter

Osadzony w celi śmierci płatny zabójca, Johnny Kremer, wzywa do siebie Harry`ego Shulza. Proponuje mu ofertę nie do odrzucenia: milion dolarów ukryty w śniegach Alaski za śmierć trzech osób. To ich brudne machinacje sprawiły, że Kremer wylądował w więzieniu z wyrokiem śmierci. Shulz przyjmuje wyzwanie. Chociaż droga do spełnienia prośby Kremera okaże się długa i pełna ofiar.

"C&T Editions"

Roman Dłużniewski | 2016-11-27
Przeczytana: 27 listopada 2016

Świetna książka sensacyjna. Nie wiem, komu dziś cokolwiek mówi nazwisko autora, ale zarówno tę pozycję jak i Requiem dla króla zbrodni na pewno warto przeczytać.

wintermute | 2017-02-13
Przeczytana: 13 lutego 2017

Książka napisana w 1977 roku. Wydana po polsku w 1987 roku. Jedno i drugie czuć, kiedy się ją czyta. Jeden z gadżetów iście bondowski, trochę raził. Ale poza tym to całkiem dobry kryminał. Mnóstwo zwrotów akcji, fabuła wciąga. Raz czy dwa miłe zaskoczenie - kiedy wydawało mi się, że odgadłem co będzie dalej - autor istotnie szedł w tą stronę, po czym robił z tego ślepy zaułek. Puenta niestety nie powala, dlatego ostatecznie zdecydowałem się ocenić na 6 gwiazdek. Dobra rozrywka, ale do arcydzieła daleko.

Kiniser1 | 2015-06-21
Przeczytana: 21 czerwca 2015

Moja tak naprawdę pierwsza książka prócz lektór, nie mam za bardzo z czym porównywać, ale podobała mi się i zainteresowała swoją fabułą.

bartek3112 | 2017-02-17

Sentyment...