Okładka książki Wrześniowe anioły

Wrześniowe anioły

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Powieść". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
Wiesław Bielak
wydawnictwo
„Książnica”
typ
papier
szczypiorek5
6,52 (25 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Anne Reilly , właścicielka znanej chicagowskiej galerii sztuki, na prośbę arcybiskupa urządza wystawę prac zmarłego księdza artysty. Wkrótce po otwarciu wystawy w galerii dochodzi do zagadkowego wybuchu, niebawem do pożaru.Równocześnie z Anne zaczyna się dziać coś dziwnego. Z pomocą przychodzi policjant znający ja od czasów szkolnych, zaprzyjaźniony proboszcz, psychoterapeutka - żadne z nich nie potrafi jednak zaradzić cierpieniom kobiety, która najwyraźniej skrywa jakąś tajemnicę.

Gdzie kupić?
Sklep