Wrześniowe anioły

Książnica
typ
papier
szczypiorek5
6,52 (27 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Anne Reilly , właścicielka znanej chicagowskiej galerii sztuki, na prośbę arcybiskupa urządza wystawę prac zmarłego księdza artysty. Wkrótce po otwarciu wystawy w galerii dochodzi do zagadkowego wybuchu, niebawem do pożaru.Równocześnie z Anne zaczyna się dziać coś dziwnego. Z pomocą przychodzi policjant znający ja od czasów szkolnych, zaprzyjaźniony proboszcz, psychoterapeutka - żadne z nich nie potrafi jednak zaradzić cierpieniom kobiety, która najwyraźniej skrywa jakąś tajemnicę.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Inne wydania

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Edyta | 2015-03-13