Wrześniowe anioły

Tłumaczenie: Wiesław Bielak
Seria: Książnica kieszonkowa
Wydawnictwo: Książnica
szczypiorek5

Anne Reilly , właścicielka znanej chicagowskiej galerii sztuki, na prośbę arcybiskupa urządza wystawę prac zmarłego księdza artysty. Wkrótce po otwarciu wystawy w galerii dochodzi do zagadkowego wybuchu, niebawem do pożaru.Równocześnie z Anne zaczyna się dziać coś dziwnego. Z pomocą przychodzi policjant znający ja od czasów szkolnych, zaprzyjaźniony proboszcz, psychoterapeutka - żadne z nich nie potrafi jednak zaradzić cierpieniom kobiety, która najwyraźniej skrywa jakąś tajemnicę.

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Agnieszka | 2016-04-15
Edyta Zawiła | 2015-03-13