Wielka księga imion i snów

Wydawnictwo: Publicat
978-83-245-1483-0
Róża_Bzowa

Dzięki tej książce odkryjesz niezwykłą moc Twojego imienia oraz dowiesz się, co oznaczają Twoje sny: - poznasz pochodzenie, znaczenie i brzmienie imienia Twojego oraz Twoich bliskich, - sprawdzisz, jakie cechy charakteru, zainteresowania, liczby, kolory i talizmany najbardziej pasują do Ciebie i osób noszących Twe imię, - przeczytasz, kto był Twoim sławnym imiennikiem, - wybierzesz najlepsze...

- przeczytasz, kto był Twoim sławnym imiennikiem,
- wybierzesz najlepsze imię dla dziecka zgodnie z jego datą urodzin i horoskopu,
- zinterpretujesz symbole zawarte w snach,
- zgłębisz treść wyroczni tarota,
- odkryjesz, co Cię czeka w przyszłości.

fay | 2013-05-03
Na półkach