Wielka księga imion polskich. Pochodzenie i znaczenie imion. Przypisane im liczby, kolory, kamienie i talizmany

Wydawnictwo: Publicat
onomastyka, imiona, znaki zodiaku
Radek

Wielka księga imion polskich, przenosi Czytelników w świat znaczeń i symboli imion. Dzięki lekturze tego tomu można: - poznać pochodzenie, znaczenie i brzmienie w innych językach swego imienia - dowiedzieć się więcej o imionach najbliższych - sprawdzić, czy przypisywane danemu imieniu cechy się sprawdzają - wybrać najlepsze imię dla dziecka - dowiedzieć się, kto był Twoim sławnym...

- poznać pochodzenie, znaczenie i brzmienie w innych językach swego imienia
- dowiedzieć się więcej o imionach najbliższych
- sprawdzić, czy przypisywane danemu imieniu cechy się sprawdzają
- wybrać najlepsze imię dla dziecka
- dowiedzieć się, kto był Twoim sławnym imiennikiem
- zaskoczyć przyjaciół i rodzinę wiedzą na temat imion i związanych z nimi wróżb

Odkryj tajemnice swego imienia!

źródło opisu: Publicat, 2007

źródło okładki: Własne