Urodziny Daisy

Tłumaczenie: Renata Kopczewska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tylko dla Dziewczyn". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Media Rodzina
sleep-overs
83-7278-137-0
główny bohater

Książka opowiada historię pewnej dziewczynki - Daisy oraz jej koleżanek ze szkoły, które mają własny Klub Alfabetowy. Główna bohaterka,stara się dopasować do ich grupy, jednak spotyka ją w związku z tym wiele rozczarowań...

Gustawsonek | 2013-07-16
Przeczytana: 15 lipca 2013

Jak wszystkie książki Jacqueline Wilson ta też mi się podobała.
Szybko się ją czyta.

pia | 2014-07-25
Przeczytana: 23 lipca 2014

Bardzo fajna książka.

Marcelomania | 2015-07-31

Jacqueline odwaliła kawał dobrej roboty! To naprawdę świetna książka, warta przeczytania!
Główną bohaterką jest dziewczynka o imieniu Daisy. Przyjaźni się z innymi dziewczynkami ze szkoły. Pewnego dnia przyjaciółki zakładają tajny Klub Alfabetowy. Wszystkie są bardzo zadowolone oprócz jednej członkini Klubu... Chloe. Chloe jest zarozumiała i uważa, że to ona jest najfajniejsza z całej paczki. W dodatku jest zazdrosna o Daisy, która ma głowę pełną pomysłów. Koleżanki zapraszają się wzajemnie na imprezy urodzinowe z noclegiem.
Czy Daisy uda się dogadać z Chloe? Jak będą wyglądać przyjęcia z okazji urodzin? Przeczytajcie, a się dowiecie.
Serdecznie polecam!

Aga | 2013-03-30

Fajna książka Wilson, o dziewczynce ze niepełnosprawną siostrą.
Daisy za bardzo nie lubi swojej siostry- bo jest niepełno sprawna i zrobi jej obciach na urodzinach z noclegiem. Daisy ma przyjaciółki, ale takrze ma wroga-Chloe. Książka kończy się fajnie w stylu ,,żyła długo i szczęśliwie". Nie napisze końca bo nie chce żeby był spoiler:D.
Polecam:*

Kaskaderka016 | 2012-10-07
Przeczytana: 2009 rok

Bardzo prawdziwa i poruszająca historia :)

Jacqueline Wilson jak zwykle opowiada psychologiczną, troszeńkę smutnawą, ale jednocześnie lekką książkę.

W pewnych momentach czasem robi się żal biednej Daisy...
Ale......

SPOILER!

.........wszystko kończy się dobrze!

Rose | 2011-05-13
Na półkach: Z dzieciństwa, Przeczytane

O tak. Jako mała dziewczynak potrafiąłam ja czytać po kilkanaście razy. Dziennie, oczywiście.

A_dkaa | 2012-05-06
Przeczytana: 14 lutego 2012

Szybko się czytało tę książkę. Opowiada o zwykłych, ale za to interesujących zdarzeniach.

Maryla | 2016-10-30