Fotomodelka doskonała

Cykl: To ja Lucy (tom 5)
Wydawnictwo: Akapit
Picture Perfect
Lucy, dziennik, pamiętnik, uroda

Lucy Jessica Hartley ma dla Was rewelacyjne nowiny! Nie uwierzycie! Zostałam redaktorką działu mody w naszej nowej szkolnej gazecie. Hurra!!! Muszę zorganizować sesję zdjęciową, znaleźć modelki i wymyślić dla nich odjazdowe stroje. Niesamowite, prawda? Życzcie mi powodzenia! Przeczytajcie nowy tom dziennika, w którym Lucy Jessica Hartley (prawie trzynastolatka) opowiada o tajnych planach...

Lucy Jessica Hartley ma dla Was rewelacyjne nowiny!

Przeczytajcie nowy tom dziennika, w którym Lucy Jessica Hartley (prawie trzynastolatka) opowiada o tajnych planach przyjęcia urodzinowego, wspaniałej sesji zdjęciowej i niezrozumiałym zachowaniu pewnego chłopaka.

źródło opisu: [Akapit Press, 2009]

Luna | 2015-11-13
Przeczytana: 12 listopada 2015

Lucy postanawia pisać artykuły o modzie do szkolnej gazetki, nastolatka wypożycza stroje do sesji w butiku, a zdjęcia robi Simon:)Największą niespodzianką dla Juli i Lucy,jest to że właścicielka butiku uznała zdjęcia za świetną reklamę swojego sklepu, więc postanowiła podarować młodym modelkom ich wymarzone stroje... ;)Gorąco polecam!!!!!!!! ;) <3

Martyna Kozieł | 2015-08-19

Książkę czytałam dosyć dawno, ale była to pierwsza seria, która mnie tak naprawdę wciągnęła. Sama interesuję się projektowaniem mody, więc wydarzenia z życia Lucy bardzo mi się podobały. Polecam dla młodszych dziewczynek 8-13 lat. :))

dineczka | 2012-10-01

dość ciekawa , ale dla małej dziewczynki . Sama przeczytałam ją jak miałam 10 lat .

Na półkach: Ulubione, Przeczytane

FAJNA, SUPER jak cała ta seria polecam książki kelly mckain to ja lucy całą serię

Evanesme | 2014-07-08
Przeczytana: 2009 rok

Czytałam gdy byłam 9-latką, wówczas bardzo inspirowała, miło wspominam :)

Justyna | 2013-09-12
Przeczytana: lipiec 2011

Jestem mile zaskoczona tą książką, była bardzo dobra ^^

Alisa_ Kk | 2011-06-30

Jedna z lepszych części tej serii. Polecam!

Elly | 2014-04-22

Fajna książka.
szybko się czyta. POLECAM

Elektra | 2014-12-22
Przeczytana: 03 marca 2014

była super chce resztę części

Peśka | 2012-07-06

Patrz opnia w cz.3