Czworo dzieci i coś

Znak emotikon
Four children and it
literatura dziecięca
Joanna Schoen

Bardzo udane nawiązanie do książki Edith Nesbit pod jakże podobnym tytułem "Pięcioro dzieci i coś". Czwórka przyrodniego rodzeństwa spotyka Piaskoludka, który, tak jak w pierwowzorze, spełnia ich życzenia. Dzięki temu przeżywają niesamowite przygody. Powoli też zmieniają się ich wzajemne relacje. Z pewnością spodoba się wszystkim fanom książki Nesbit, ale można przeczytać...

"Czytajcie jak najwięcej książek różnych autorów -
nie po to żeby kopiować ich pomysły,
ale po to by karmić wyobraźnię."

Książka w miarę czytania stawała się coraz bardziej ciekawa, przygody coraz bardziej wciągające. Mam ochotę na więcej.

Na półkach: , , , ,

Świetna, jak wszystkie inne powieści Jacqueline Wilson!

• Chcę w prezencie
  • Fantastyka
  • Dla Emilki
  • Rok 2014
  • Dla Emilci 7+
  • 2020

Dodaj cytat z książki Czworo dzieci i coś