W Roli Głównej Tracy Beaker

Tłumaczenie: Katarzyna Petecka-Jurek
Cykl: Tracy Beaker (tom 3)
Wydawnictwo: Media Rodzina
Sarring Tracy Beaker
SoOllie

"Jestem Tracy Beaker. Ta książka jest cała o mnie. Na waszym miejscu bym ją przeczytała. To najbardziej niesamowita, chwytająca za serce historia. Słowo". Tak w kolejnej książce Jacqueline Wilson reklamuje się jej bohaterka, której przygody poznaliśmy już w "Historii Tracy Beaker" oraz w "Grze w wyzwania". Tym razem Tracy postanawia. zostać gwiazdą! Obsadzona w głównej roli w szkolnym...

Tym razem Tracy postanawia. zostać gwiazdą! Obsadzona w głównej roli w szkolnym przedstawieniu martwi się tylko, czy jej mama zdąży przyjechać z Hollywood, by zobaczyć swoją córkę na scenie.

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: www.empik.com

deede470 | 2015-11-19
Przeczytana: 19 listopada 2015

Pełna humoru i wzruszających momentów. Najbardziej podpadła mi do gustu główna bohaterka - pełna miłości do własnej osoby i dość narcystyczna, ale zjednująca do siebie i inne postaci, i czytelników. Polecam - można śmiać się i płakać jednocześnie!

Gustawsonek | 2014-06-14
Przeczytana: 2012 rok

Tracy po raz drugi nie była już tak pasjonująca i lekka, ale nadal była Tracy. Szkoda, że autorka nie napisze czwartej części!

Alexxx | 2013-02-21
Przeczytana: 21 lutego 2013

Bardzo ciekawa i wciągająca książka, pisana lekkim językiem dzięki czemu szybko się ja czyta- zajęło mnie to dwie godzinki. Serdecznie polecam.

Książkoholiczka | 2012-07-14

Jedna z takich książek, które czyta się szybko, ale na długo pozostają.

Alisa_ Kk | 2011-07-03
Przeczytana: 03 lipca 2011

Świetna! BARDZO szybko się ją czyta, jest bardzo ciekawa, nie ma nudnych opisów, a główna bohaterka ma świetny charakter. Super.

SoOllie | 2011-02-24
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 24 lutego 2011

Kolejna świetna historia z życia niepowtarzalnej Tracy Beaker!