W Roli Głównej Tracy Beaker

Okładka książki W Roli Głównej Tracy Beaker Jacqueline Wilson
Okładka książki W Roli Głównej Tracy Beaker
Jacqueline Wilson Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Tracy Beaker (tom 3) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Tracy Beaker (tom 3)
Sarring Tracy Beaker
Media Rodzina
2010-11-26
2010-11-26
Katarzyna Petecka-Jurek

Akcja ostatniej części toczy się w czasie okołoświątecznym. Tracy dostaje rolę Ebenezera Scrooge’a w spektaklu szklonym i jest dzięki temu najszczęśliwsza na świecie. Marzy tylko o tym, żeby dobrze wypaść i o tym, żeby jej mama przyjechała obejrzeć przedstawienie. Oczywiście w pewnym momencie książki całe życie Tracy wywraca się do góry nogami i dziewczynka po raz kolejny jest w tarapatach (z których i tak wychodzi cało 😊 ). Patrząc na upór i starania Tracy w tym tomie powoli ją polubiłam i wybaczyłam niektóre grzeszki z tomów poprzednich :)

Kolejna świetna historia z życia niepowtarzalnej Tracy Beaker!

Kolejna świetna historia z życia niepowtarzalnej Tracy Beaker!

Świetna! BARDZO szybko się ją czyta, jest bardzo ciekawa, nie ma nudnych opisów, a główna bohaterka ma świetny charakter. Super.

Jedna z takich książek, które czyta się szybko, ale na długo pozostają.

Jedna z takich książek, które czyta się szybko, ale na długo pozostają.

Bardzo ciekawa i wciągająca książka, pisana lekkim językiem dzięki czemu szybko się ja czyta- zajęło mnie to dwie godzinki. Serdecznie polecam.

Tracy po raz drugi nie była już tak pasjonująca i lekka, ale nadal była Tracy. Szkoda, że autorka nie napisze czwartej części!

Pełna humoru i wzruszających momentów. Najbardziej podpadła mi do gustu główna bohaterka - pełna miłości do własnej osoby i dość narcystyczna, ale zjednująca do siebie i inne postaci, i czytelników. Polecam - można śmiać się i płakać jednocześnie!

• Z dzieciństwa
  • 2011