Świt nad zatoką

Okładka książki Świt nad zatoką Jayne Ann Krentz
Okładka książki Świt nad zatoką
Jayne Ann Krentz Wydawnictwo: Amber Cykl: Eclipse Bay (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Eclipse Bay (tom 2)
Dawn in eclipse bay
Amber
2006-01-01
2006-01-01
83-241-2521-3
Alicja Marcinkowska
romans

Umysł dziecka jest bardzo chłonny. Pewnymi rzeczami przesiąkasz na całe życie.

-Mówią, że z czasem wspomnienia blakną - odezwał się po chwili Mitchell.
-Kłamią.

Umysł dziecka jest bardzo chłonny. Pewnymi rzeczami przesiąkasz na całe życie.

-Mówią, że z czasem wspomnienia blakną - odezwał się po chwili Mitchell.
-Kłamią.

Od kilku tygodni nie mogłam skończyć żadnej książki, dlatego bardzo się cieszę, że "Świt nad zatoką" przełamał tą złą passę i przywrócił mi radość czytania. Nawiasem mówiąc Jayne Ann Krentz, która jest autorką tej powieści jest również jedną z moich ulubionych pisarek.
Fabuła książki jest na prawdę bardzo ciekawa chociaż nie jest tu poruszony nie wiadomo jak trudny temat to czyta się bardzo przyjemnie, szybko i co jest bardzo ważne z chęcią poznania całej historii. Dzięki tym wszystkim czynnikom absolutnie nic nie jest nudne w tej książce. Spokojnie stwierdzam iż jest to kolejna udana powieść Jayne Ann Krentz.
Serdecznie polecam!

Fajna, ale bez szaleństw.

Fajna, ale bez szaleństw.

Bardzo wciągająca. Pochłonięta jednego dnia. ;)

Bardzo wciągająca. Pochłonięta jednego dnia. ;)

Fajna książka, wchłonęłam ją w jeden dzień. Co prawda nic się w niej nie dzieje zbytnio, ale romansidło dobre.

Nie porwała mnie ta książka, czytałam już wcześniej inne pozycje tej autorki i spodziewałam się czegoś lepszego. Szkoda. Mało jak dla mnie ciekawy wątek i niestety wiało nudą. Męczyłam się chociaż w miarę szybko się czytało.

Bardzo przyjemny lekki romans, chyba zaczynam być fanką tej autorki:) Polecam

Bardzo przyjemny lekki romans, chyba zaczynam być fanką tej autorki:) Polecam

Takie sobie czytadełko średnie jak dla mnie. Typowy romans bogatych.

Takie sobie czytadełko średnie jak dla mnie. Typowy romans bogatych.

• Romans
  • Romans współczesny
  • Jayne Ann Krentz
  • Anglojęzyczne

Dodaj cytat z książki Świt nad zatoką