Świt nad zatoką

Tłumaczenie: Alicja Marcinkowska
Cykl: Eclipse Bay (tom 2)
Wydawnictwo: Amber
Dawn in Eclipse Bay
dona

Inne wydania

(Amanda Quick pseudonim literacki Jayne Ann Krentz). Kiedy Gabe Madison zostaje klientem biura matrymonialnego Lillian Harte, od razu wiadomo, że nie wróży to nic dobrego. Madisonowie i Harte'owie to wrogowie od zawsze. Po pięciu randkach zakończonych kompletną klapą cierpliwość Lillian się wyczerpuje. Ma dość kapryśnego klienta. Zresztą i tak chce zamknąć biuro, przenieść się do uroczego...

(Amanda Quick pseudonim literacki Jayne Ann Krentz).
Kiedy Gabe Madison zostaje klientem biura matrymonialnego Lillian Harte, od razu wiadomo, że nie wróży to nic dobrego. Madisonowie i Harte'owie to wrogowie od zawsze. Po pięciu randkach zakończonych kompletną klapą cierpliwość Lillian się wyczerpuje. Ma dość kapryśnego klienta. Zresztą i tak chce zamknąć biuro, przenieść się do uroczego miasteczka nad oceanem i poświęcić malarstwu. Jednak Gabe żąda, by wywiązała się z umowy. Nie pozostaje nic innego, jak przedstawić mu jeszcze jedną kandydatkę...
Wśród zapierającego dech krajobrazu nadmorskich klifów Jayne Ann Krentz snuje historię niepohamowanych ambicji, ryzykownych rywalizacji i burzliwego uczucia - gwałtownego i pięknego jak spienione fale zatoki.

Ulka | 2014-05-17

Nie porwała mnie ta książka, czytałam już wcześniej inne pozycje tej autorki i spodziewałam się czegoś lepszego. Szkoda. Mało jak dla mnie ciekawy wątek i niestety wiało nudą. Męczyłam się chociaż w miarę szybko się czytało.

marcia | 2012-05-18
Przeczytana: 18 maja 2012

Od kilku tygodni nie mogłam skończyć żadnej książki, dlatego bardzo się cieszę, że "Świt nad zatoką" przełamał tą złą passę i przywrócił mi radość czytania. Nawiasem mówiąc Jayne Ann Krentz, która jest autorką tej powieści jest również jedną z moich ulubionych pisarek.
Fabuła książki jest na prawdę bardzo ciekawa chociaż nie jest tu poruszony nie wiadomo jak trudny temat to czyta się bardzo przyjemnie, szybko i co jest bardzo ważne z chęcią poznania całej historii. Dzięki tym wszystkim czynnikom absolutnie nic nie jest nudne w tej książce. Spokojnie stwierdzam iż jest to kolejna udana powieść Jayne Ann Krentz.
Serdecznie polecam!

Patrycja Małysa | 2014-08-21
Przeczytana: 21 sierpnia 2014

Bardzo przyjemny lekki romans, chyba zaczynam być fanką tej autorki:) Polecam

Dominika Gaweł | 2013-07-08
Przeczytana: 08 lipca 2013

Umysł dziecka jest bardzo chłonny. Pewnymi rzeczami przesiąkasz na całe życie.

-Mówią, że z czasem wspomnienia blakną - odezwał się po chwili Mitchell.
-Kłamią.

Magdalena | 2013-11-18
Przeczytana: 18 listopada 2013

Fajna książka, wchłonęłam ją w jeden dzień. Co prawda nic się w niej nie dzieje zbytnio, ale romansidło dobre.

Patrycja | 2012-07-07
Przeczytana: lipiec 2012

Bardzo wciągająca. Pochłonięta jednego dnia. ;)

daria | 2011-10-14

Fajna, ale bez szaleństw.

Katheerine | 2016-11-30
wisienka19_89 | 2016-10-12