Perfekcyjne święta

978-83-924359-8-3
pani domu
poradniki
Simcha

Anthea Turner, perfekcyjna pani domu, podzieli się z Wami swoimi sposobami na wspaniałe święta Bożego Narodzenia. Pełna inspirujących, świetnych pomysłów książka "Perfekcyjne święta" pomoże Ci przygotować te wyjątkowe dni na miarę czasu, budżetu i potrzeb Twoich i Twojej rodziny. W książce znajdziecie pomysły na: świąteczne dekoracje z klasą, bożonarodzeniowe potrawy i przysmaki, gry i zabawy dla całej rodziny. Zorganizuj święta z perfekcyjną panią domu!

Dominika | 2014-07-23
Przeczytana: 21 lipca 2014

Idealna lektura przed Świętami Bożego Narodzenia,znajdziemy tu wiele przydatnych wskazówek dotyczących przystrojenia domu,pakowania prezentów,własnoręcznie wykonane kartki.Troszkę gorzej z przepisami bo są bardzo Brytyjskie,ale to nie szkodzi zawsze można coś wykorzystać w kuchni staropolskiej i urozmaicić menu.

kocham_cie | 2015-12-29

Trochę zbyt WielkoBrytańska, ale bardzo ciekawa pozycja na lekturę przed świętami Bożego Narodzenia.

Znajdziemy tu pomysły na potrawy świąteczne, na przystrojenie domu, na pakowanie prezentów. Jak dla mnie brakuje trochę tematu ogarniania domu przed świętami, ale i tak warto zajrzeć do tej pozycji. Polecam.
O tej i innych książkach można przeczytać na moim blogu http://kochamciemojezycie.blogspot.com/

Joanna2012 | 2013-11-27
Przeczytana: 24 listopada 2013

Perfekcyjne święta - perfekcyjna szata graficzna. Z treścią nieco gorzej: jak dla mnie, podstawowym problemem jest rozplanowanie gruntownych porządków przed świętami, a nie znajdziecie w niej zbyt wielu wskazówek jak posprzątać dom na święta. W książce jest za to bardzo dużo przepisów na świąteczne dania rodem z Wielkiej Brytanii, niepopularne w naszym kraju. Jak kto woli: ja skłaniam się ku tradycji staropolskiej. Dużo porad odnośnie przystrojenia domu, wykonania własnoręcznie ozdób, kartek świątecznych. Jest też rozdział dotyczący twórczego zaangażowania dzieci w przygotowania świąteczne.

Anna Olipra | 2014-04-11

Bardzo sypmatyczna przedświąteczna lektura