101 najlepszych odpowiedzi na najtrudniejsze pytania w rozmowie kwalifikacyjnej

Tłumaczenie: Wojciech Szypuła
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Twoja Kariera". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
4 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
101 great answers to the toughest interview questions
83-7245-674-7
rozmowa kwalifikacyjna, praca
poradniki
silverraven

Jak odpowiadać na najbardziej podchwytliwe pytania potencjalnego pracodawcy. Szukasz pracy. Masz wiedzę, kwalifikacje, doświadczenie, jesteś dyspozycyjny, bezkonfliktowy itd... Doskonale się nadajesz na to stanowisko. Nie dostajesz jednak wymarzonej pracy. Nie potrafiłeś pokonać pierwszej przeszkody: rozmowy kwalifikacyjnej. Ale dzięki tej książce nie zaskoczy Cię żadne pytanie! Oszczędzisz...

Jak odpowiadać na najbardziej podchwytliwe pytania potencjalnego pracodawcy.

Szukasz pracy. Masz wiedzę, kwalifikacje, doświadczenie, jesteś dyspozycyjny, bezkonfliktowy itd... Doskonale się nadajesz na to stanowisko. Nie dostajesz jednak wymarzonej pracy. Nie potrafiłeś pokonać pierwszej przeszkody: rozmowy kwalifikacyjnej. Ale dzięki tej książce nie zaskoczy Cię żadne pytanie! Oszczędzisz sobie wielu upokorzeń! Będziesz przygotowany na każde spotkanie, nawet takie, które może się przyśnić w najbardziej koszmarnych snach!

Wszystkie pytania, których możesz się spodziewać, i wszystkie odpowiedzi, które większość pracodawców chce usłyszeć, w przystępnych i pełnych humoru wskazówkach.

Marta | 2016-07-09
Przeczytana: 01 lipca 2016

No nie wiem czy ta książka faktycznie moze pomóc przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Oczekiwałam czegoś innego i zdecydowanie lepszego niż to co otrzymałam. Niby autor zawarł w niej jakieś rady i wskazówki , ale czy sa one faktycznie pomocne jakby się tego spodziewało? Mam wrażenie, że tyle samo dowiedziałam się na lekcjach przedsiębiorczości. Nie podoba mi się styl w jakim Książka została napisana. Jakoś tak zbyt ogólnie. Podejście autora do czytelnika, któremu miał pomóc dzięki swojej pracy także pozostawia wiele do życzenia. Kilka razy, po przeczytaniu o danej sytuacji, zastanawiałam się ,,i gdzie tu ta rada/odpowiedź?". Mnie książka nie przekonała i nie polecam.

silverraven | 2011-02-06
Aniołeczek | 2011-02-18