Jak się uczyć

2016-09-27
9788380620612
Bożena Jóźwiak

więcej Więcej

Polecam książkę osobom, chcącym dowiedzieć się jak uczyć się szybciej i skuteczniej. Jeśli jesteś osobom, która spędza mnóstwo czasu na nauce i trochę ci to przeszkadza, bo nie masz czasu na spotkania ze znajomymi lub rozwijanie swoich pasji lub zainteresowań to ta książka jest dla ciebie.
Pokazuje ona metody, dzięki którym można poprawić swoje nawyki w nauce, skorygować...

w połowie sobie podarowałem :) nie dlatego aby była jakaś fatalna, ale dla tego że nie dla mnie, zdaje się że wszystkie informacje na których mnie zależało były właśnie na początku książki. Całą reszta to głównie porady dla uczących się na studiach i w szkołach, ja choć się uczę cały czas to już raczej sam siebie :). Porady tam zapisane uważam za cenne i trafne, jedynie co...

Od dość długiego czasu zmagałam się z problemem odnośnie tego w jak łatwy, szybki i skuteczny sposób przyswoić wiedzę. Były momenty, że kompletnie nie wiedziałam jak się do tego zabrać.

Jakiś czas temu wreszcie zmobilizowałam się i sięgnęłam po tę pozycję, która już od 2 lat zalegała na mojej półce.

Czy było warto?

Jak najbardziej tak. Jest to książka skierowana z całą...

Jak dla mnie książka raczej słaba.

Co prawda pozwala usystematyzować wiedzę na temat metod skutecznego uczenia się. Nie ma w niej jednak nic wielce odkrywczego.

Jeżeli nikt nie czytał nic wcześniej na temat skutecznego uczenia się, to ta książka jest dla niego odpowiednia. Znajdzie w niej użyteczne wskazówki do postępowania w różnych obszarach uczenia się.

Każdy, kto...

• Jak się uczyć
  • 2018
  • Lifestyle, poradniki
  • Chcę kupić
  • Przeczytane w 2019
  • Mnemotechniki/Uczenie się

Dodaj cytat z książki Jak się uczyć